



Hikoki SB10V2 portable sander Belt sander 420 RPM Black, Green 1020 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HiKOKI
- Κωδικός: WLONONWCREDRR
- Βάρος(kg): 6.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.00cm x 25.00cm x 23.00cm
- EAN: 4966376296613
311,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 251,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Depth | 610 mm |
| Dust bag included | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Idle speed (max) | 420 RPM |
| Idle speed (min) | 240 RPM |
| Input power | 1020 W |
| Number of sandpapers | 1 |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Sander type | Belt sander |
| Weight | 5.2 kg |
| Width | 100 mm |
