



Flex GE 5 1650 RPM Black, Red, Silver 500 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FLEX
- Κωδικός: WLONONWCREGMA
- Βάρος(kg): 7.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 150.00cm x 24.00cm x 32.00cm
- EAN: 4030293173095
900,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 726,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional accessories | Y |
| Adjustable speed | Yes |
| Depth | 1520 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful GHS05: Corrosive |
| Idle speed (max) | 1650 RPM |
| Idle speed (min) | 1100 RPM |
| Input power | 500 W |
| Output power | 270 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Sanding disc diameter | 22.5 cm |
| Weight | 3.9 kg |
