





Metabo WEA 24-230 MVT Quick angle grinder 23 cm 6600 RPM 1600 W 5.9 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Metabo
- Κωδικός: WLONONWCRNOWK
- Βάρος(kg): 4.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.00cm x 13.00cm x 29.00cm
- EAN: 4007430268259
352,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 284,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 4 m |
| Grinding disc diameter | 23 cm |
| Guarantee | G024M |
| Idle speed (max) | 6600 RPM |
| Input power | 1600 W |
| Output power | 2400 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Silver Green Red |
| Sound power level | 105 dB |
| Sound pressure level | 94 dB |
| Spindle thread | M14 |
| Torque (max) | 17 N m |
| Vibration level (grinding) | 2.7 m/s |
| Vibration level uncertainty (grinding) | 1.5 m/s |
| Weight | 5.9 kg |
