











Skil 1590 AA Black, Red 16000 RPM 710 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRWTW
- Βάρος(kg): 2.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.50cm x 15.00cm x 45.00cm
- EAN: 8719643000712
117,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 94,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Carrying case | Yes |
| Dust extraction port | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Idle speed | 16000 RPM |
| Input power | 710 W |
| Planing depth (max) | 2 mm |
| Planning width (max) | 8.2 cm |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Red |
| Rebating depth | 8 mm |
| Soft grip | Yes |
| Sound power level | 99 dB |
| Sound pressure level | 88 dB |
| V-groove(s) | Yes |
| Vibration level | 2.5 m/s |
| Vibration level uncertainty | 1.5 m/s |
| Weight | 2.6 kg |
