

















Planer HiKOKI P20ST UTZ 580W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HiKOKI
- Κωδικός: WLONONWCRFRCO
- Βάρος(kg): 3.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 34.00cm x 20.00cm
- EAN: 4966376296354
138,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 111,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Fluting depth | 6 mm |
| Guarantee | G024M |
| Guide bar | Y |
| Input voltage | 230 V |
| Knife included | Yes |
| Milling depth | 1.5 mm |
| Planning width (max) | 8.2 cm |
| Power | 580 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Green |
| Rotational speed (max) | 17000 RPM |
| Soft grip | Yes |
| V-groove(s) | Yes |
| Weight | 2.5 kg |
