



Hikoki RP300YDLWAZ vacuum 30 L Drum vacuum Dry&wet 2600 W Bagless
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HiKOKI
- Κωδικός: WLONONWCRITL1
- Βάρος(kg): 11.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 79.00cm x 41.00cm x 41.00cm
- EAN: 4966376281053
350,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 282,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cleaning surfaces | Stair steps Bare floor Upholstery Soft floor Carpet Hard floor Tile |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Cord length | 7.5 m |
| Depth | 391 mm |
| Dust capacity | 30 L |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | G024M |
| Height | 658 mm |
| Liquid tank capacity | 23 L |
| Maximum input power | 2600 W |
| Noise level | 69.5 dB |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Product colour | Green Black Stainless steel |
| Proper use | Home |
| Type | Drum vacuum |
| Vacuum | 21 kPa |
| Weight | 9.2 kg |
| Width | 398 mm |
