



Flex S 44 L AC 42 L Drum vacuum Dry&wet 1400 W Dust bag
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FLEX
- Κωδικός: WLONONWCRITHI
- Βάρος(kg): 30.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 80.00cm x 72.00cm x 40.00cm
- EAN: 4030293194960
965,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 778,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 75 l/s |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Cleaning surfaces | Carpet Hard floor Tile |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Cord length | 7.5 m |
| Cord storage | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 385 mm |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust capacity | 42 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Flexible hose | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 605 mm |
| Liquid tank capacity | 26 L |
| Manual | Yes |
| Maximum input power | 1400 W |
| Number of 360° rotating wheels | 2 wheel(s) |
| Number of dust bags | 1 pc(s) |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black Red |
| Proper use | Professional |
| Removable filter | Yes |
| Tube type | Fixed |
| Type | Drum vacuum |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Vacuum | 25 kPa |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 16 kg |
| Width | 565 mm |
