













Einhell TC-VC 1812 S 12 L Cylinder vacuum Dry&wet 1250 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCREG03
- Βάρος(kg): 4.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.00cm x 44.00cm x 24.00cm
- EAN: 4006825603057
91,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Dust capacity | 12 L |
| Flexible hose | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hose included | Yes |
| Housing material | Stainless steel |
| Maximum input power | 1250 W |
| Noise level | 80 dB |
| Package depth | 290 mm |
| Package height | 420 mm |
| Package weight | 4.4 kg |
| Package width | 285 mm |
| Product colour | Silver Black Red |
| Proper use | Home |
| Tube material | Stainless steel |
| Tube type | Telescopic |
| Type | Cylinder vacuum |
| Vacuum | 18 kPa |
| Weight | 3.2 kg |
