



Hikoki SV13YB Angle die grinder 12000 RPM Black, Green 230 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HiKOKI
- Κωδικός: WLONONWCREG62
- Βάρος(kg): 4.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 44.00cm x 12.00cm
- EAN: 4966376280117
144,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 145 mm |
| Guarantee | G024M |
| Idle speed (max) | 12000 RPM |
| Input power | 230 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Green Black |
| Product type | Angle die grinder |
| Weight | 1.35 kg |
