



Hikoki DH28PMY2 850 W 1100 RPM SDS Plus
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HiKOKI
- Κωδικός: WLONONWCRDN14
- Βάρος(kg): 5.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.00cm x 10.00cm x 32.00cm
- EAN: 4966376327768
243,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 196,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Adjustable chisel positions | Yes |
| Adjustable speed | Yes |
| Auxiliary handle | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Chiseling | Yes |
| Chuck type | SDS Plus |
| Cord length | 4 m |
| Depth | 393 mm |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in concrete (max) | 2.8 cm |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3.2 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | Yes |
| Height | 199 mm |
| Impact energy (min) | 3 J |
| Impact rate (max) | 4300 IPM |
| Impact rate (min) | 0 IPM |
| Input power | 850 W |
| Lock-on function | Yes |
| Motor type | Brushed motor |
| Power source | AC |
| Product colour | Green Black |
| Rated speed (max) | 1100 RPM |
| Rated speed (min) | 0 RPM |
| Reverse | Yes |
| Weight | 3.1 kg |
| Width | 83 mm |
