





















Hikoki DH24PH2WSZ hammer drill
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HiKOKI
- Κωδικός: WLONONWCRAIJS
- Βάρος(kg): 4.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 43.00cm x 32.00cm
- EAN: 4966376327133
171,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 138,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auxiliary handle | Yes |
| Battery pack | No |
| Built-in light | No |
| Carrying case | Yes |
| Charger | No |
| Drill diameter in steel (max) | 1,3 cm |
| Drilling diameter in concrete (max) | 2.4 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3.2 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | Yes |
| Impact energy (max) | 2.7 J |
| Input voltage | 230 V |
| Left & right rotation | Yes |
| Length | 34,9 cm |
| No-load stroke rate | 3950 spm |
| Power | 730 W |
| Power source | Electric |
| Product colour | Black |
| Rated speed (max) | 1050 RPM |
| Soft grip | Yes |
| Speed control type | Electronic |
| Weight | 2.7 kg |
