



















Hammer drill Vertex VMW900RED
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: VERTEX
- Κωδικός: WLONONWCRAIDI
- Βάρος(kg): 5.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.00cm x 11.50cm x 28.00cm
- EAN: 5905669128780
107,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in light | No |
| Carrying case | Yes |
| Chisel included | Yes |
| Drill diameter in steel (max) | 1,3 cm |
| Drilling diameter in concrete (max) | 2.6 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3 cm |
| Drills included | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Impact energy (max) | 2.4 J |
| Power | 900 W |
| Power source | Electric |
| Product colour | Black |
| Rated speed (max) | 900 RPM |
| Soft grip | Yes |
| Weight | 5.3 kg |
