



Extralink Foldable solar panel EPS-120W for Power Station
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Extralink
- Κωδικός: WLONONWCRDZUN
- Βάρος(kg): 4.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 46.50cm x 46.50cm
- EAN: 5905090330301
511,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 412,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 3 m |
| Connector type | MC4 |
| Depth | 15 mm |
| Folded depth | 2.5 cm |
| Folded height | 38.1 cm |
| Folded width | 61.6 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1370 mm |
| Installation type | Ground |
| Maximum output voltage | 20.8 V |
| Minimum output voltage | 20.8 V |
| Rated power | 120 W |
| Solar cell type | Monocrystalline silicon |
| Solar panel power | 120 W |
| Solar panel voltage | 20.8 V |
| Stackable | No |
| Water-resistant | Yes |
| Width | 626 mm |
