

























Stanley FMHT81507-1 work light Black, Yellow LED
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: STANLEY
- Κωδικός: WLONONWCRGAL3
- Βάρος(kg): 2.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.70cm x 24.10cm x 9.60cm
- EAN: 3253561815072
253,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 204,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bulb technology | LED |
| Compliance certificates | CE |
| Cord length | 5 m |
| Depth | 230 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 350 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Luminous flux | 500 lm |
| Luminous flux (intensive mode) | 1000 lm |
| Number of bulbs | 1 bulb(s) |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Type | Hanging work light |
| Weight | 2.11 kg |
| Width | 85 mm |
