







RealPower LED TableLight 300 Solar table lamp 4 W White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSM64
- Βάρος(kg): 1.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 15.00cm x 15.00cm
- EAN: 4040895011923
79,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 64,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2200 mAh |
| Bulb power | 4 W |
| Bulb type | LED |
| Bulb(s) included | Yes |
| Cables included | USB |
| Charging time | 4.5 h |
| Colour temperature | 3000 K |
| Compliance certificates | CE |
| Country of origin | China |
| Dimmable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Light colour | Warm white |
| Luminous flux | 150 lm |
| Manual | Yes |
| Power source type | Battery, Solar |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Suitable location | Universal |
| Weight | 900 g |
