











RealPower 473011 outdoor lighting LED 2 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSKL6
- Βάρος(kg): 1.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 15.00cm x 15.00cm
- EAN: 4040895012135
73,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 6000 mAh 22 Wh |
| Battery life | 7 h |
| Bulb power | 1 W |
| Bulb type | LED |
| Bulb(s) included | Yes |
| Charging time | 8 h |
| Depth | 78 mm |
| Dimmable | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 194 mm |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 82 mm |
| Package height | 220 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 82 mm |
| Portable | Yes |
| Power source type | Battery, USB |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Total power | 2 W |
| USB charging | Yes |
| USB charging port | Yes |
| USB charging port connector type | USB Type-C |
| USB output voltage | 5 V |
| Weight | 400 g |
| Width | 78 mm |
