







Philips Hue White and colour ambience Hue Go portable table lamp
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRPTFF
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 21.00cm x 22.00cm
- EAN: 8719514404595
196,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 158,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 12NC Logistic code(s) | 929003128501 |
| AC adapter included | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Batteries included | Yes |
| Bulb lifetime | 20000 h |
| Bulb power | 6 W |
| Bulb technology | Y |
| Bulb type | LED |
| Charging base | Yes |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Colour changing | Yes |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Colour temperature (min) | 2000 K |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 9405219090 |
| Country of origin | Poland |
| Depth | 142 mm |
| Diffused light effect | Yes |
| Dimmable | Yes |
| Dimmable with Hue app & switch | Yes |
| Dimmer location | Article |
| EAN/UPC/GTIN (packaging) | 8719514404595 |
| Effects | Yes |
| Energy consumption per 1000 hours | 5 kWh |
| Energy efficiency class | G |
| Energy efficiency class (old) | G |
| Equivalent bulb power | 43 W |
| Fitting/cap type | Non-changeable bulb(s) |
| Fixture dimmable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 350 mm |
| Housing material | Metal |
| Included bulb energy efficiency class (old) | G |
| Input voltage | 220-240 V |
| Interface | Bluetooth/Zigbee |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Length | 56 mm |
| Light colour | Multicolour |
| Luminous flux | 530 lm |
| Material | Metal |
| Mobile operating systems supported | Android 12.0 iOS 14 iOS 14 iOS 15 Android 10.0 Android 11.0 |
| Net weight | 1.28 kg |
| Number of accessories (max) | 12 |
| On/off switch | Yes |
| On/off switch location | Article |
| Package depth | 2190 mm |
| Package gross weight | 1.82 kg |
| Package height | 3880 mm |
| Package net weight | 1.28 kg |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.82 kg |
| Package width | 2090 mm |
| Philips Hue app supported | Yes |
| Portable | Yes |
| Power plug type | Type C |
| Power source type | AC |
| PowerLED integrated | Yes |
| Product colour | Black |
| Protection class | III |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Service life of lamp | 20000 h |
| Type | Smart table lamp |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 1.28 kg |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi standards | Not supported |
| Width | 142 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with Apple HomeKit | Yes |
| Works with IFTTT | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Zigbee Light Link | Yes |
