







Philips Hue White and colour ambience Candle - E14 smart bulb - (2-pack)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRPUAY
- Βάρος(kg): 0.14kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 7.50cm x 7.50cm
- EAN: 8719514356719
167,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 12NC Logistic code(s) | 929002294205 |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Bulb diameter | 3.9 cm |
| Bulb lifetime | 25000 h |
| Bulb power | 5.3 W |
| Bulb shape | Candle |
| Bulb size | B39 |
| Bulb technology | LED |
| Bulb type | LED |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Colour temperature (min) | 2000 K |
| Country of origin | China |
| Deep dimmable | Yes |
| Depth | 39 mm |
| Diameter | 3.9 cm |
| Dimmable | Yes |
| Dimmable with Hue app & switch | Yes |
| EAN/UPC/GTIN (packaging) | 8719514356719 |
| Effects | Yes |
| Energy consumption per 1000 hours | 4 kWh |
| Energy efficiency class | F |
| Energy efficiency class (old) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Equivalent bulb power | 25 W |
| Fitting/cap type | E14 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 117 mm |
| HomeKit compatibility | Yes |
| Hue bulb(s) included | Yes |
| Included bulb energy efficiency class (old) | F |
| Input voltage | 220-240 V |
| Instant full light | Yes |
| Interface | Bluetooth/Zigbee |
| Light output | White and color light |
| Luminous flux | 470 lm |
| Mobile operating systems supported | Android 10.0 iOS 15 |
| Number of accessories (max) | 12 |
| Number of colours | 16000000 colours |
| Number of hue bulb(s) included | 2 bulb(s) |
| Number of switch cycles | 50000 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 45 C |
| Package depth | 72 mm |
| Package gross weight | 110 g |
| Package height | 174 mm |
| Package net weight | 80 g |
| Package type | Box |
| Package weight | 110 g |
| Package width | 72 mm |
| Philips Hue app supported | Yes |
| Philips Hue Bluetooth app supported | Yes |
| Power consumption (max) | 4 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power factor | 0.5 |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Rated lifetime | 25000 h |
| Software upgrade note | When connected to Bluetooth App or Hue Bridge |
| Software upgradeable | Yes |
| Type | Smart bulb |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 40 g |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi standards | Not supported |
| Width | 39 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with Apple HomeKit | Yes |
| Works with IFTTT | Yes |
| Works with Microsoft Cortana | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
