





N'oveen IKN895 LED IP20 Solar Insecticide lamp
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0016
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.30cm x 11.30cm x 22.20cm
- EAN: 5902221622120
24,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 19,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Depth | 102 mm |
| Effective area | 40 m |
| Guarantee | G024M |
| Height | 206 mm |
| Insecticides free | Y |
| Light source type | UVA LED |
| Number of light sources | 9 |
| Number of modes | 3 |
| Operating time (max) | 13 h |
| Output voltage | 800 V |
| Power consumption (typical) | 5 W |
| Power source type | Battery, Solar |
| Product colour | Black |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for | Indoor & outdoor |
| Weight | 370 g |
| Width | 102 mm |