











NOVEEN IKN550 LED rechargeable insecticide lamp
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0027
- Βάρος(kg): 1.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 39.00cm x 26.00cm
- EAN: 5902221622649
26,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Battery run time | 7 hours |
| Cables included | USB Type C |
| Depth | 45 mm |
| Effective area | 40 m |
| Guarantee | G024M |
| Hangable | Yes |
| Height | 250 mm |
| Light source type | UVA LED |
| Output voltage | 2900 V |
| Power consumption (typical) | 5 W |
| Power source type | Battery |
| Product colour | Black |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for | Indoor & outdoor |
| Weight | 1.25 kg |
| Width | 375 mm |
| Without chemical additives | Yes |
