



Insecticide lamp with bluetooth speaker N'oveen IKN863 LED IPX4
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0022
- Βάρος(kg): 0.39kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.80cm x 10.80cm x 13.60cm
- EAN: 5902221621451
27,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 22,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Battery recharge time | 4.5 h |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Control type | Buttons |
| Depth | 100 mm |
| Effective area | 40 m |
| Guarantee | G024M |
| Hangable | Yes |
| Height | 120 mm |
| Insecticides free | Y |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| LED light | Yes |
| Light source type | UVA LED |
| Material | ABS |
| Operating time | 23 h |
| Output voltage | 1000 V |
| Power consumption (typical) | 7 W |
| Power source type | Battery |
| Product colour | White |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for | Indoor & outdoor |
| Weight | 290 g |
| Width | 100 mm |
