









Insecticide lamp N'oveen IKN920 LED white
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0036
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 34.00cm x 11.90cm
- EAN: 5902221621352
33,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 27,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 108 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Effective area | 100 m |
| Guarantee | F024M |
| Hangable | Yes |
| Height | 260 mm |
| Insecticides free | Y |
| Light source type | LED |
| Material | ABS synthetics Metal |
| Number of light sources | 8 |
| Operating time (Full to Empty) | 20,000 hours |
| Output voltage | 2500 V |
| Power consumption (typical) | 6 W |
| Power requirements | 230 V, 50 Hz |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Quantity | 1 |
| Safe for pets | Yes |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for | Indoor |
| Tray | Yes |
| Weight | 1.09 kg |
| Width | 305 mm |
