



Insecticide lamp N'oveen IKN20 2x10 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0019
- Βάρος(kg): 2.38kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.10cm x 49.10cm x 15.20cm
- EAN: 5902221620225
46,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 37,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cord length | 2 m |
| Depth | 100 mm |
| Effective area | 100 m |
| Guarantee | G024M |
| Hangable | Yes |
| Height | 265 mm |
| Insecticides free | Y |
| Light source type | UVA fluorescent tube |
| Material | Technopolymer Metal |
| Number of light sources | 2 |
| Operating time (Full to Empty) | 20 - 40,000 hours |
| Output voltage | 4000 V |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Power requirements | 220-240V, 50Hz |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Replaceable bulb | Y |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for | Indoor |
| Tray | Yes |
| Weight | 1.9 kg |
| Width | 437 mm |
