



















Activejet LED wall lamp AJE-GINO NW
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Activejet
- Κωδικός: OSWACJLSU0040
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.00cm x 7.50cm x 81.00cm
- EAN: 5901443123583
55,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Bulb lifetime | 30000 h |
| Bulb type | LED |
| Bulb(s) included | Yes |
| Certification | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Colour temperature (max) | 4000 K |
| Depth | 65 mm |
| Dimmable | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 250 mm |
| Input voltage | 220-240 V |
| Inrush time | 1000 ms |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Light colour | Neutral white |
| Light source replaceable | No |
| Luminous flux | 2020 lm |
| Mounting type | Surfaced |
| Number of bulbs | 364 bulb(s) |
| On/off switch | Yes |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | No |
| Suitable location | Bedroom Dining room Living room Corridor Kitchen |
| Total power | 14 W |
| Warnings | Always switch off the power before cleaning or maintenance. Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock. The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance |
| Width | 900 mm |
