
Activejet pendant lamp AJE-MEGAN (gold)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Activejet
- Κωδικός: OSWACJLSU0043
- Βάρος(kg): 1.74kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.50cm x 50.50cm x 16.00cm
- EAN: 5901443390893
126,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 101,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bulb type | LED |
| Bulb(s) included | Yes |
| Certification | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Colour temperature | 4000 K |
| Guarantee | G024M |
| Lamp family code | MEGAN |
| Light colour | Neutral white |
| Lighting style | Contemporary |
| Luminous flux | 4000 lm |
| Mounting type | Surfaced |
| Power source type | AC |
| Product colour | Gold |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | No |
| Suitable location | Universal Hallway Bedroom Living room Office |
| Total power | 35 W |
| Warnings | Installation should be carried out by a qualified electrician. Disconnect the power supply before installation. Ensure that the product is completely cool before maintenance. |
