









TRACER RING 30cm ring light with tripod 210cm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Tracer
- Κωδικός: WLONONWCRCJYS
- Βάρος(kg): 1.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 9.20cm x 61.10cm
- EAN: 5907512865859
73,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in tripod | Yes |
| Bulb technology | LED |
| Cable length | 2 m |
| Cables included | USB |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Colour temperature | 7000 K |
| Colour temperature (max) | 7000 K |
| Colour temperature (min) | 2700 K |
| Diameter | 30 cm |
| Energy consumption per 1000 hours | 10 kWh |
| Energy efficiency class | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Folded length | 6.8 cm |
| Guarantee | R024M |
| Height | 2100 mm |
| Inner diameter | 24 cm |
| Input voltage | 5 V |
| Luminous flux | 1700 lm |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium, Metal |
| Number of intensity levels | 10 |
| Number of LEDs | 160 |
| Number of light modes | 30 |
| Operating current | 3 A |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 C |
| Outer diameter | 30 cm |
| Power | 14.5 W |
| Power source type | AC, DC |
| Product colour | Black |
| Smartphone holder | Yes |
| Tripod included | Yes |
| Tripod length (max) | 2.1 m |
| Tripod material | Stainless steel/Aluminium |
| USB cable length | 2 m |
| Weight | 1.12 kg |
