















Petzl Tikka Yellow Headband flashlight LED
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSXTO
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 20.00cm x 30.00cm
- EAN: 3342540847194
61,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 49,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable headband | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Battery type | LR03/AAA |
| Control type | Buttons |
| Flashlight modes | Strobe mode |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Light beam distance (max) | 70 m |
| Light beam distance (min) | 10 m |
| Light output (max) | 350 lm |
| Light output (min) | 7 lm |
| Luminous flux | 100 lm |
| Number of batteries included | 3 pc(s) |
| Number of batteries supported | 3 |
| Number of power levels | 3 |
| Pivoting head | Yes |
| Product colour | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Splash proof | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 94 g |
