















Montis Bateryjna latarka nag owna z sensorem MT002 Red, Black Headband flashlight LED
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MONTIS
- Κωδικός: OSWMNSLAT0007
- Βάρος(kg): 0.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.50cm x 5.00cm x 9.30cm
- EAN: 5901811403521
12,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Batteries included | No |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AAA |
| Carrying case | No |
| Depth | 40 mm |
| Flashlight modes | Low Medium SOS mode Strobe mode High |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Guarantee | G024M |
| Height | 35 mm |
| Housing material | ABS synthetics, Plastic, Rubber |
| Lamp power | 3 W |
| Lamp type | LED |
| Manual | Yes |
| Number of batteries supported | 2 |
| Product colour | Red Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | No |
| USB charger included | No |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 50 g |
| Width | 60 mm |