















Montis Akumulatorowa latarka nag owna z sensorem MT001 Black Headband flashlight LED
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MONTIS
- Κωδικός: OSWMNSLAT0006
- Βάρος(kg): 0.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.50cm x 5.20cm x 9.30cm
- EAN: 5901811403514
15,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Cables included | USB |
| Carrying case | No |
| Control type | Buttons, Motion sensor |
| Depth | 40 mm |
| Flashlight modes | Strobe mode Medium SOS mode Low High |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Guarantee | G024M |
| Height | 35 mm |
| Housing material | Plastic, Rubber, Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Lamp power | 3 W |
| Lamp type | LED |
| Manual | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| USB charger included | No |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 74 g |
| Width | 60 mm |