







Ledlenser MH7 Black Headband flashlight LED
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ledlenser
- Κωδικός: WLONONWCRJBTO
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.60cm x 15.30cm x 13.00cm
- EAN: 4058205014700
101,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 81,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery life (max) | 4 h |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
| Colour temperature | 7500 K |
| Depth | 85 mm |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Guarantee | F024M |
| Height | 120 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Light output (max) | 600 lm |
| Light output (min) | 20 lm |
| Number of batteries supported | 2 |
| Product colour | Black |
| Weight | 321 g |
| Width | 150 mm |
