



Fenix LR35R flashlight Black Hand flashlight LED
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: fenix
- Κωδικός: WLONONWCROUUJ
- Βάρος(kg): 0.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.50cm x 13.90cm x 7.00cm
- EAN: 6942870307442
235,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 190,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Charging source | USB |
| Flashlight modes | High Medium Turbo Low Strobe mode Eco |
| Flashlight type | Hand flashlight |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Lamp type | LED |
| Light beam distance (max) | 500 m |
| Light beam distance (min) | 30 m |
| Light output (max) | 10000 lm |
| Light output (min) | 50 lm |
| Luminous intensity | 63200 cd |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of light modes | 6 |
| Product colour | Black |
| Rechargeable battery | Yes |
| Service life of lamp | 50000 h |
| USB charger included | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof up to | 2 m |
