

















Philips Hue White and colour ambience Play light bar double pack
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCR8269
- Βάρος(kg): 1.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.00cm x 9.50cm x 20.30cm
- EAN: 8718696170724
172,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 139,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 12NC Logistic code(s) | 915005733901 |
| AC adapter included | Yes |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 50 60 |
| Batteries included | No |
| Bulb power | 13.2 W |
| Bulb technology | Y |
| Bulb type | LED |
| Cable length | 2 m |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Colour temperature (min) | 2000 K |
| Depth | 253 mm |
| Dimmable with Hue app & switch | Yes |
| Equivalent bulb power | 42 W |
| Eye comfort | Yes |
| Fitting/cap type | Non-changeable bulb(s) |
| Guarantee | G024M |
| Height | 36 mm |
| Input voltage | 220 240 |
| Interface | ZigBee |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Length | 253 mm |
| Light colour | Variable |
| Lighting style | Expressive |
| Material | Synthetic |
| Net weight | 710 g |
| Number of accessories (max) | 12 |
| Package depth | 292 mm |
| Package gross weight | 1.1 kg |
| Package height | 100 mm |
| Package net weight | 770 g |
| Package width | 209 mm |
| Power plug type | Type C |
| Product colour | Black |
| Protection class | III |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Rated lifetime | 25000 h |
| Suitable location | Living room Bedroom |
| Type | Smart table lamp |
| Width | 44 mm |
