





Paladone PP6591MCF night-light Ambiance lighting
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Paladone
- Κωδικός: OSWPDNOZD0003
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 10.50cm x 13.50cm
- EAN: 5055964742256
15,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | No |
| Battery type | AAA |
| Depth | 77 mm |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | B000M |
| Harmonized System (HS) code | 9405299090 |
| Height | 117 mm |
| Housing material | Plastic |
| Light sensor | No |
| Master (outer) case height | 155 mm |
| Master (outer) case length | 290 mm |
| Master (outer) case width | 120 mm |
| Motion sensor | No |
| Number of batteries supported | 2 |
| Package depth | 105 mm |
| Package height | 135 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 111 g |
| Package width | 90 mm |
| Power source type | Battery |
| Product type | Ambiance lighting |
| Products per pallet | 648 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable location | Children's room Bedroom Office Home office |
| Weight | 83 g |
| Width | 77 mm |