



















Nedis WIFILX01C168 decoration lighting Light decoration chain 168 bulb(s) LED 5.35 W G
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRPSLD
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 14.00cm x 24.00cm
- EAN: 5412810404278
87,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Bulb lifetime | 10000 h |
| Bulb type | LED |
| Bulb(s) included | Yes |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 20 m |
| Colour changing | Yes |
| Dimmable | No |
| Distance between bulbs | 12 cm |
| Energy consumption per 1000 hours | 5.4 kWh |
| Energy efficiency class | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Fitting/cap type | SMD LED Module |
| Guarantee | G024M |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Luminous flux | 71 lm |
| Manual | Yes |
| Number of bulbs | 168 bulb(s) |
| On/off switch | Yes |
| Package height | 70 mm |
| Package length | 20.5 cm |
| Package type | Box |
| Package weight | 452 g |
| Package width | 125 mm |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Product type | Light decoration chain |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Remote control included | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Timer | Yes |
| Total power | 5.35 W |
