

















Maytoni MOD221-PL-08-G ceiling lighting E14
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSLI2
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.30cm x 14.00cm x 39.50cm
- EAN: 4251110011851
409,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 330,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Fitting/cap type | E14 |
| Guarantee | G024M |
| Height (max) | 130 cm |
| Height (min) | 59 cm |
| Housing material | Metal |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Length | 570 mm |
| Number of bulbs | 8 bulb(s) |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Replacement bulb power (max) | 40 W |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | No |
| Suitable location | Living room |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 4.95 kg |
| Width | 960 mm |
