

















Govee H8076 Smart floor lighting Wi-Fi/Bluetooth
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Govee
- Κωδικός: WLONONWCROWXX
- Βάρος(kg): 2.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 36.00cm x 21.20cm
- EAN: 6974316996835
132,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 106,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Applications support | Yes |
| Applications supported | Govee Home |
| Bulb type | LED |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Depth | 200 mm |
| Dimmable | Yes |
| Energy consumption per 1000 hours | 24 kWh |
| Energy efficiency class | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1363 mm |
| Interface | Wi-Fi/Bluetooth |
| Light colour | Multicolour |
| Luminous flux | 1000 lm |
| Number of colours | 16000000 colours |
| Package type | Box |
| Placement | Floor |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for light type | Ambience |
| Suitable location | Universal |
| Type | Smart floor lighting |
| Voice control | Yes |
| Weight | 2.13 kg |
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Width | 200 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |