





EGLO Up 2 floor lighting E27 85 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSLCP
- Βάρος(kg): 7.57kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.50cm x 48.50cm x 18.30cm
- EAN: 9002759828424
55,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 230-240 V |
| Bulb power | 60 W |
| Fitting/cap type | E27 |
| Fitting/cap type 2 | E14 |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Steel Plastic Glass |
| Included bulb 2 power | 25 W |
| Input voltage | 230-240 V |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Light colour | White |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Product colour | White Nickel |
| Protection class | II |
| Suitable location | Living room Bedroom |
| Total power | 85 W |
