







EGLO 900166 ceiling lighting E27 40 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRFWE
- Βάρος(kg): 7.57kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.50cm x 48.50cm x 18.30cm
- EAN: 9008606242788
55,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Bulb(s) included | No |
| Diameter | 23.5 cm |
| Fitting/cap type | E27 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1100 mm |
| Housing material | Steel |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Number of bulbs | 1 bulb(s) |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black Gold |
| Protection class | II |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shape | Round |
| Suitable for outdoor use | No |
| Suitable location | Bedroom Living room Dining room |
| Total power | 40 W |
| Wall mountable | No |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 1.35 kg |
