





Avide ABLDL-OLC-6W-BL table lamp LED G Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSL96
- Βάρος(kg): 1.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 15.00cm x 15.00cm
- EAN: 5999562280614
86,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Beam angle (max) | 170 |
| Built-in display | Yes |
| Bulb lifetime | 30000 h |
| Bulb power | 6 W |
| Bulb type | LED |
| Bulb(s) included | Yes |
| Calendar | Yes |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Colour temperature | 5000 K |
| Compliance certificates | CE |
| Control type | Touch Buttons |
| Depth | 140 mm |
| Dimmable | Yes |
| Display type | LCD |
| Energy consumption per 1000 hours | 6 kWh |
| Energy efficiency class | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Equivalent bulb power | 45 W |
| Guarantee | G024M |
| Height | 590 mm |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Luminous efficacy | 58 lm/W |
| Luminous flux | 350 lm |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 40 C |
| Package depth | 60 mm |
| Package height | 390 mm |
| Package weight | 1.11 kg |
| Package width | 171 mm |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable location | Universal |
| Weight | 822 g |
| Width | 183 mm |
