



Avide ABLDL-ODL-7W table lamp LED White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSJPW
- Βάρος(kg): 1.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 15.00cm x 15.00cm
- EAN: 5999097955780
92,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable colour temperature | Yes |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Beam angle (max) | 120 |
| Built-in display | Yes |
| Bulb lifetime | 30000 h |
| Bulb power | 7 W |
| Bulb type | LED |
| Bulb(s) included | Yes |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| DC input voltage | 12 V |
| Depth | 95 mm |
| Dimmable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 400 mm |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Luminous flux | 350 lm |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Number of bulbs | 1 bulb(s) |
| Package weight | 810 g |
| Power source type | DC, Battery |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable location | Universal |
| Weight | 610 g |
| Width | 95 mm |
