
PATLITE SL10-M2KTN-R alarm lighting Fixed Red LED
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSKTN
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.30cm x 14.00cm x 39.50cm
- EAN: 4938766023710
201,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 162,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Diffuser colour | Red |
| Form factor | Round |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Lamp type | LED |
| Manual | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 C |
| Placement | Indoor, Outdoor |
| Power source type | AC |
| Product colour | Red |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 60 C |
| Type | Fixed |
| Weight | 380 g |
| Width | 100 mm |
