







Activejet Lamp shade EMILY
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Activejet
- Κωδικός: OSWACJAKC0010
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.20cm x 12.40cm x 12.20cm
- EAN: 5901443122654
10,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatibility | Lampa EMILY/ALMA |
| Diameter | 12 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 120 mm |
| Housing material | Glass |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable location | Dining room Living room Bedroom Office Home office |
| Type | Lighting lampshade |
| Width | 40 mm |