





DeWALT DWST50113-1 tool belt
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCREGH6
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 36.00cm x 8.00cm
- EAN: 3253561501135
189,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 153,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 360 mm |
| Material | Leather |
| Pockets quantity | 18 pockets |
| Product colour | Bronze |
| Type | Waist tool belt |
| Weight | 1.97 kg |
| Width | 95 mm |
