





Bosch S 1411 DF Heavy for Wood and Metal Sabre Saw Blades
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: WLONONWCRBPIO
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 3.00cm x 22.00cm
- EAN: 3165140016285
81,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 65,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade material | Bimetal |
| Blade tooth spacing | 4.3 mm |
| Cutting thickness (max) | 25 cm |
| Guarantee | G024M |
| Number of Teeth Per Inch (TPI) | 6 |
| Overall length | 30 cm |
| Package type | Blister |
| Product colour | Stainless steel |
| Product type | Sabre saw blade |
| Quantity per pack | 5 pc(s) |
| Suitable for materials | Chipboard Metal Epoxy Profile Glass fibre reinforced plastic Wood Pipe Wood with nails |
