









K rcher 2.644-249.0 pressure washer accessory Facade cleaning kit
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: WLONONWCRPP90
- Βάρος(kg): 4.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.50cm x 24.50cm x 118.50cm
- EAN: 4054278817514
229,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 185,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | K rcher |
| Compatibility | K 2 Battery K 2 Battery Set K 2 Power Control K 2 Power Control Home K 2 Universal Edition K 3 Power Control K 3 Power Control Home T 5 K 3 Premium Power Control K 4 Compact K 4 Compact Home K 4 Power Control K 4 Power Control Home K 4 Power Control Stair |
| Depth | 223 mm |
| Guarantee | G024M |
| Length | 3.78 m |
| Package weight | 4.6 kg |
| Product colour | Black |
| Product type | Facade cleaning kit |
| Weight | 3.4 kg |
| Width | 338 mm |
