

















Stanley FMST82967-1 small parts/tool box Metal, Polycarbonate (PC) Black, Transparent, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: STANLEY
- Κωδικός: WLONONWCRPSNY
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.00cm x 29.00cm x 23.00cm
- EAN: 3253561829673
82,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Castor wheels | No |
| Depth | 440 mm |
| Foam liner | No |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 119 mm |
| Hinged lid | Yes |
| Locking | Yes |
| Material | Metal, Polycarbonate (PC) |
| Number of compartments | 10 |
| Product colour | Black |
| Product type | Tool box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Waterproof | No |
| Width | 337 mm |
