



























Stanley 1-79-213 small parts/tool box Nylon, Plastic, Polypropylene (PP) Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: STANLEY
- Κωδικός: WLONONWCR0629
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.00cm x 31.00cm x 32.00cm
- EAN: 3253561792137
123,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 280 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 310 mm |
| Hinged lid | No |
| Locking | Yes |
| Material | Nylon, Plastic, Polypropylene (PP) |
| Product colour | Black |
| Width | 490 mm |
