











Knipex BIG Twin Tool box Aluminium Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCRPR44
- Βάρος(kg): 8.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 20.00cm x 45.00cm
- EAN: 4003773084211
402,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 324,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 250 mm |
| Foam liner | No |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 435 mm |
| Hinged lid | Yes |
| Inner depth | 10 cm |
| Inner height | 37 cm |
| Inner width | 49 cm |
| Locking | Yes |
| Locking type | Combination lock |
| Material | Aluminium |
| Maximum load weight | 25 kg |
| Number of compartments | 98 |
| Product colour | Black |
| Product type | Tool box |
| Volume | 38 L |
| Weight | 7.55 kg |
| Width | 520 mm |
