



Knipex 98 99 15 LE small parts/tool box Tool hard case Aluminum, Plastic Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCRJAE4
- Βάρος(kg): 8.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.50cm x 1.10cm x 19.00cm
- EAN: 4003773084334
457,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 368,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Castor wheels | Yes |
| Depth | 290 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 435 mm |
| Hinged lid | Yes |
| Inner depth | 10 cm |
| Inner height | 37 cm |
| Inner width | 49 cm |
| Locking | Yes |
| Locking type | Hinge |
| Material | Aluminum, Plastic |
| Maximum load weight | 30 kg |
| Product colour | Red |
| Product type | Tool hard case |
| Volume | 38 L |
| Weight | 9.1 kg |
| Width | 520 mm |
