



Knipex 00 21 10 LE tool storage case Black, Red Polyester
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCRFJJY
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 11.00cm x 29.00cm
- EAN: 4003773074472
154,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 124,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 340 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Handles quantity | 2 |
| Height | 200 mm |
| Material | Polyester |
| Yes | |
| Product colour | Black Red |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shoulder strap | Yes |
| Weight | 2.7 kg |
| Width | 440 mm |
| Zipper closure | Yes |
